Služby pro firmy, školy a instituce

Tyto služby nejsou přímo vázány na Školící a výcvikové zařízení v Olomouci ani na výkon Zdravotnické pohotovostní služby, proto byla vytvořena tato samostatná kategorie služeb poskytovaných po celém území ČR.

Školení předlékařské péče

Co si uvědomujeme...

Školíme laiky a laik laikem zůstane"Nenacpeme" do Vás mnoho informací během krátké doby. My víme, že kvalitní méně, je lepší než nekvalitní mnoho.
Pravidla vytváří strachTaké víme, že na mnoho pravidel se s odstupem času vytváří obavu "Co když to udělám špatně?" ... My Vám to odlehčíme. Pravidla nejsou potřeba.
Když si na to přijdete sami, zůstane to tamPřednáška vedená formou cílených otázek, vede kolektiv k hledání nejlepšího nejjednoduššího řešení. To pak utkví v paměti.

Primární předlékařská pomoc

základní školení

2 hod.

Masivní krvácení, bezvědomí - “zapadlý“ jazyk, spontánní srdeční zástava, fibrilace srdečních komor, infarkt myokardu, mozkové příhody, anafylaktické reakce a další, jsou stavy u kterých je potřeba poskytnout pomoc neodkladně, ještě před příjezdem záchranářů. Některé úkony je potřeba provést ještě před vytočění linky 155!

Obsluha AED

rozšiřující školení

dle počtu účastníků (cca 1 hod. / +/- 20 os.)

Máte nebo se chystáte pořídit Automatický externí defibrilátor? Potřebujete poradit s výběrem AED nebo si jeho použití vyzkoušet nanečisto? Máme pro Vás rozšiřující školení pro obsluhu AED.

Výjimky u malých dětí

rozšiřující školení

dle počtu účastníků (cca 1 hod. / +/- 20 os.)

Pro zaměstnance mateřsých center a skupiny rodičů máme školeníčko o výjímkách v PP u malých dětí. Zajímá Vás co je jinak? Napište nám ;-)

Potřebujete vypadnout?

Rádi přijedeme za Vámi, ale pokud potřebujete "vypadnout", zorganizujeme Vám tématický teambuilding a školení zakomponujeme do programu. Spojíme tak přijemné s užitečným ;-)

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů