AMBULANCE NODE - CZECH REPUBLIC

ŠKOLICÍ A VÝCVIKOVÉ ZAŘÍZENÍ

akreditované vzdělávací zařízení pro výuku a výcvik osob v oblasti Předlékařské péče a záchrany osob v ohrožení života a zdraví. 

Komentáře ke vzdělávacímu programu Předlékařská péče

 1. Monika Bestová napsal:

  Dnes jsrm se stala přímým svědkem dopravní nehody,plno ochotných mužů pomoci,dvě ženy .. Děkuji mladíkovi,který vytáhl paní z auta a pak mi ochotně lámal větve na dlahu ,pánovi co odpojil a vytáhl baterii,pánovi co poskytl autolekárničku,paní co volala 112 👍👍A sobě ,že jsem si ty kurzy udělala a dneska měla možnost využít v praxi.Tak a jdu si nalít panáka..Na zdraví té paní ! A děkuju Jakubovi Ķubíčkovi,že nás to vše tak dobře naučil

 2. Věrka napsal:

  Kdyby se udělovala známka,jako ve škole,byla by to 1*. Programu PP jsem se účastnila a vůbec nelituji,ba naopak.Můžu,jen dále doporučit! Skvělý lektor, který vše rád vysvětlí s ochotou a způsobem, který my laici bez problémů pochopíme.Odnesla jsem si mnoho cenných informací a možnosti stáže.A v neposlední řadě klid uvnitř sebe, že dokážu poskytnout první pomoc, bez obav a dlouhého uvažování. Takže za mě veliká spokojenost!

 3. HanaRozenská napsal:

  Celý systém vzdělávání byl pro mne velký přínos. Lektoři, materiály i praktické ukázky mne hodně pomohli v absolvování kurzu. Naprostá spokojenost s celou organizaí Myslím, že i psaní zápočtů a následně závěrečná zkouška byly na úrovni. Hodně jsem se toho naučila a mohla jsem tak své znalosti zúročit na dětském táboře.
  Děkuji ……

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *